İş Güvenliği Uzmanı ve Güzelhisar OSGB AŞ  Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Evren Karaköse, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile Korona Virüse karşı önlem almayan vatandaşlara sert tepki gösterdi.

Aynı zamanda Efeler Haber İmtiyaz Sahibi olan Mehmet Evren Karaköse, sosyal medya hesabından maske takmayan, hijyen kurallarına uymayan ve sosyal mesafeye dikkat etmeyen, adeta salgın hastalık yokmuşcasına hayatını sürdüren vatandaşlara sert tepki göstererek İş Güvenliği Uzmanı olarak her daim kullandığımız sözü tekrar hatırlatmak gerekiyor. ‘Risk Almayın, Önlem Alın.'” ifadelerini kullandı.

Aynı zamanda eşi de bir sağlık çalışanı, bir doktor olan Karaköse’nin yapmış olduğu paylaşım sağlık camiasından tam destek aldı.
Karaköse’nin paylaşımı tam olarak şu şekilde;

“Şimdi şu maskelerini takmayanlara, bu riskli durumun farkına varamayanlara iki çift sözüm var!!!

Bir sağlıkçı, bir Doktor eşi olarak konuşuyorum;
Siz gezin tozun, maske takmayın, sosyal mesafeye, kişisel hijyeninize dikkat etmeyin!!!Nasıl olsa çok kıymetli sağlık çalışanlarımız görevde, nöbette…
Aileleri de evde nöbette!!!

Virüs Durup Dururken yayılmıyor.Bana birşey olmaz, virüs bana bulaşmaz, ben virüs bulaştırmam demeyin. İş Güvenliği Uzmanı olarak her daim kullandığımız sözü tekrar hatırlatmak gerekiyor. “Risk Almayın, Önlem Alın.”

Alnur Dağ Karaköse mesleğin çok kutsal, seni seviyorum…

Tüm Dr. arkadaşlara ve sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederiz sizlere çok şey borçluyuz.
Ayrıca salgın döneminde hayatını kaybetmiş olan tüm sağlık çalışanlarımıza ve vatandaşlarımıza Cenabı Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim…”

Categories:

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


© 2021 - Güzelhisar OSGB - Dizayn; Karaköse Group